Turizm Belgesi Alma

TURİZM BELGESİ ALMA

Turizm Belgesi Nasıl Alınır ?

turizmbelgesi

Turizm belgesi nasıl alınır diye sık, sorulmaktadır. Turizm belgesi almak için Kültür ve Turizm Bakanlığının istemiş olduğu belgeler ile başvuru yapılır. Başvuru yapıldıktan sonra dosya incelenip Kontrolörler Kurulu Başkanlığı’na sunulur. Kontrolörler Kurulu Başkanlığının görevlendirdiği kontrolör tesisi yerinde incelemek için gider. İnceleme bittikten sonra eksik varsa tesis bir yazı ile bilgilendirilir. Eksik husus bulunmazsa turizm belgesi için yatırılması gereken harç ve ücretler bir yazı ile talep edilir. Harçlar ve ücretler yatırıldıktan sonra turizm belgesi alınır.

ANKARA DANIŞMANLIK 23 yılık tecrübesiyle Ankara da, İzmir  de, Muğla da, Marmaris te, Bodrum da, Gaziantep te, Antalya da, Nevşehir de,  Samsun da, İstanbul da ve Türkiye nin birçok ilinde,  Turizm Bakanlığı  belgelendirme işlemleriyle,  tatil köyü  sınıflandırma işlemleri,  ve buna benzer konularda dosya hazırlama işlemlerin  takibi hizmeti vermektedir. Turistik tesislerin belgelendirmesi ile  ilgili her tür danışmanlık hizmeti için iletişim bölümümüze bakınız.

Turizm  belgesi nasıl alınır, almak için önce bir danışmanlık şirketiyle konuşmanızı öneriyoruz.  Danışmanlık şirketi tarafından görülen tesisiniz, incelendikten sonra tesisinizin kaç  yıldızlı olabileceği, eksikleriniz, hedefleriniz masaya yatırılacaktır.

Yorum yapın

thirteen + one =

Ankara Danışmanlık