Yabancı Çalışma İzni olmadan Çalışan Kaçak Yabancılara Yeni Af

 

 

 

 

dikkat2Kaçak Yabancılara Afta Yeni Gelişme

03.05.2014

Kaçak durumundaki yabancılar cezalarını ödeyerek ülkelerine giderlerse deport olmayacaklar 3 ay sonra tekrar giriş yapabilecekler. Bu arada ülkelerine giderken iş sözleşmesi ile giderek  çalışma izni içinişlem başlatırlar ve izin çıkarsa daha önce (izin çıkış tarihi itibarı ile ) çalışma izni ile giriş yapabilecekler.

Ayrıntılı bilgi için Ankara Danışmanlık.

 

Yabancı Çalışma İzni olmadan Çalışan Kaçak Yabancılara Yeni Af Henüz Çıkmadı

 

Yabancı Çalışma İzni olmadan Çalışan Yabancılar Yeni Af Bekliyor

19.04.2014 23:29:47

Son zamanlarda sık sık telefonla arayıp af çıktımı diye soran kaçak yabancılar yeni bir af beklentisindeler. Daha önce 2012 affından haberdar olmadığını söyleyen kaçak yabancılar sabırsızlıkla yeni af istediğini bildiriyorlar.

19.04.2014 tarihi itibarı ile yabancılara af çıkacak, af çıktı, af çıkacakmış söylentilerinin dışında her hangi bir af çıkmadığından yeni gelişmeler doğrultusunda yenisi çıkarsa sitemizde yayınlayacağımız affın çıkması Türkiye’de yaşayan kaçak yabancılar için bir müjde olacaktır.

Kayıt dışı yabancı istihdamının kayıt içi sisteme kazandırılması amacıyla daha önceden çıkmış affın tekrar edilmesi durumunda bu aftan bir çok yabancı yararlanabilecek, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu Yabancı Çalışma İzni kriterlerine uygun şekilde müracaat ederek yasallaşabileceklerdir.

Yorum yapın

14 − nine =

Ankara Danışmanlık