Bodrum’da Altın Varaklı Lüks Otel “jumeirah Bodrum Palace”

Bodrum’da Altın Varaklı Lüks Otel “jumeirah Bodrum Palace”

LUX OTEL YATIRIMLARI YATIRIM TEŞVİK BELGESİ
LUX OTEL YATIRIMLARI YATIRIM TEŞVİK BELGESİ

Pera Palace Hotel Jumeirah ile yatırımına başlayan grup, ikinci otelini Bodrum’da açtı. Bodrum’da lüks hizmet isteyen müşterileri hedefleyen otel yatırımında, 135 oda, lüks villalar ve 6 yatak odalı saray var. Jumeirah kalitesinde yaşatacağını söyleyen otel yönetimi “Jumeirah Bodrum Palace lüks turist için çekim merkezi olacak dedi”.

4 gün konaklayan misafirlerin, Pera Palace Hotel de 2 gün ücretsiz konaklama imkanı kazandığı otelde, müşteriler için çok özel süprizler sunulacak. Tüm içeceklerde yüzde 20 indirim ve 3 gece kal 1 gece kazan imkanı olacak.

110 bin metrekarelik bir alan üzerine kurulu altın varaklı kubbeye sahip binada 56 grand ve premium suit, 57 adet lüks villa bulunuyor.  Çeşitli restoranlar, salonlar ve barlar, 12 bakım odası bulunan Talise Spa, lüks hamam, tam donanımlı bir fitness merkezi, Kids Castle oyun merkezi, dünyanın önde gelen markalarının mağazaları mevcut.

2 bin metrekarelik alana yayılan saray ve her biri bir ensuite ve jakuzi içeren 6 gösterişli yatak odası, deniz suyu tesisatına sahip özel bir kapalı ve açık yüzme havuzu, sadece Saray misafirlerine özel iskele, geleneksel bir Türk hamamı ve sauna içeriyor.

Bodrum’un bu tip yatırımlara ihtiyacı var. Yatırım teşvik belgesi verilerine göre gün geçtikte artan kaliteli, lüx otel yatırımlarından yola çıkarak. Her şey dahil sistemin körelttiği sektörün bu yatırımlarla yükselişe geçeceğini umarak hayırlı olmasını dileriz. Gelecekte Türkiye’nin en lüks, en pahalı koyu olma yolunda hızla ilerleyen Bodrum Torba koyuna halen yatırım yapılabilir.

Yorum yapın

twenty + 14 =

Ankara Danışmanlık