2017 İhracatın Yıldızları

2017 İHRACATIN YILDIZLARI

Ege ihracatçı Birlikleri tarafından düzenlenen ‘2017 İhracatın Yıldızları’ Ödül Töreni’nde Kılıç Deniz Ürünleri adına ödülü Kılıç Holding İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Sinan Kızıltan aldı.

Ege İhracatçı Birlikleri’nin 2017 yılında yaptığı 11 milyar 838 milyon dolarlık ihracatın, 160 milyon dolarlık dilimini tek başına gerçekleştiren Kılıç Deniz Ürünleri, sektörünün açık ara lideri olarak ödüllendirildi.

2017 İhracatın Yıldızları’ Ödül Töreni’nde konuşan Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Ege Bölgesi’nin yatırım teşvik belgesi kullanımı ve ihracat artışında ülke performansının üzerine çıktığını belirterek, Ege Bölgesinde canlanma, kıpırdanma var. Zeybek yerinden doğruluyor dedi.

Kılıç Holding İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Sinan Kızıltan ise, “Sadece Türkiye’nin değil Avrupa’nın da en önemli su ürünleri firmalarının başında geliyoruz. Bulunduğumuz konumun bilincinde olarak önümüzdeki senelerde de hem Türkiye’de hem de yurt dışında büyümeye, üretmeye ve ihracat ile ülkemize katkı koymayı sürdüreceğiz” dedi.

Yatırım teşvik belgesi almak için.

 

YATIRIM TEŞVİKLER | YATIRIM TEŞVİK BELGESİ

Hakkında Ankara Danışmanlık

Ankara Danışmanlık kuruluş 1986.
x

ANKARA DANIŞMANLIK

39 İlde 92 Otel Projesi İçin Yatırım Teşvik Belgesi Başvurusu Yapıldı

39 İlde 92 Otel Projesi İçin Yatırım Teşvik Belgesi Başvurusu Yapıldı Turizm ...

2018 Yatırım Teşvik Belgesi Kararname Değişikliği

2018 Yatırım Teşvik Belgesi Kararname Değişikliği     2018 yılı yatırım teşvik ...

Kopyalama Yasaktır..Ankara Danışmanlık.